- DEEPCOOL

Цена
€47 17 / 92 26 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип кутия | Middle Tower |
| Вентилатори | Front: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm; Top: 2 x 120 mm or 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Поддържани радиатори | Front: up to 360 mm; Top: up to 280 mm; Rear: 120 mm |
| Комплектация | No pre-installed fans |
| Интерфейс | 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, Audio port, Mic |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 4 |
| Разширителен слот | 7 Slots |
| Захранване | ATX PS2 (optional, up to 160 mm length) |
| Форм-фактор | Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 6.59 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 210 x 435 x 478 mm |
| Цвят | Black |
| Други | CPU cooler height (max.): 160 mm, VGA card length (max.): 380 mm |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 380 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 165 |
| Включени вентилатори (count) | 1 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 6.5 |
| Тегло | 7.60кг |
DeepCool MATREXX 55 MESH Mid Tower кутия
Насладете се на изключителен въздушен поток и елегантен дизайн с кутията DeepCool MATREXX 55 MESH. Целият й преден панел е изработен от мрежа, което осигурява максимална вентилация и поддържа компонентите ви хладни дори при интензивно натоварване. Страничният панел от закалено стъкло показва вашата конфигурация в най-добра светлина.
Ключови Предимства
- Отличен въздушен поток — Мрежестият преден панел осигурява неограничен достъп на въздух за оптимално охлаждане.
- Страничен панел от закалено стъкло — Покажете вътрешността на своя компютър с прозрачен и здрав панел.
- Широка съвместимост — Поддържа дънни платки ATX, Micro-ATX и Mini-ITX, дълги видеокарти до 380 мм и високи процесорни охладители до 165 мм.
- Гъвкави опции за охлаждане — Поддържа радиатори до 360 мм отпред и 240 мм отгоре за ентусиасти на течно охлаждане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Черен |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 380 mm |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 165 mm |
| Включени вентилатори (count) | 1 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360mm, Отгоре: 240mm, Отзад: 120mm |
| RGB подсветка | Не |
| Тегло (kg) | 6.5 kg |
Какво има в кутията
- DeepCool MATREXX 55 MESH кутия
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















